poniedziałek, 10 czerwca 2019

Wizyta w szkole

Grupa „Stokrotki” nareszcie miała okazje zobaczyć salę w Szkole Podstawowej, w której już od września znaczna cześć dzieci zajmie miejsca w ławkach. Dzieci nie kryły początkowego stresu związanego z nowym budynkiem jednak nie trzeba było długo czekać na zmianę reakcji.

Radość i uśmiech pojawił się na twarzach dzieci już po pierwszej rozmowie z p. Ewa Kaczmarek, wychowawca obecnej klasy 3 oraz przyszłym wychowawcom „Żabek”. Mimo iż nie udało nam się poznać naszego wychowawcy, szkołę z jej największymi zakamarkami pokazała nam Pani Ewa.


Zwiedzaliśmy całe piętro, odwiedzaliśmy przyszłych kolegów i koleżanki ze starszych klas, dowiedzieliśmy się gdzie znajduje się świetlica, gabinet Pani pielęgniarki, szatnia, toalety, bogato wyposażona biblioteka, a także sekretariat szkoły.


Przedszkolaków nie ominęła także krótka lekcja wychowania fizycznego podczas wizyty na sali gimnastycznej. Odwiedziliśmy Panie kucharki oraz szkolną stołówkę, w której może już od września Stokrotki będą kosztowały szkolnych przysmaków.


Przyszłe pierwszaki już z niecierpliwością wyczekują pierwszego dzwonka. Dziękujemy za miłe przyjęcie p. Ewie, do zobaczenia we wrześniu.

Opracowała: Natalia Izbińska